#2016-06-08 21:47:53 

Hyzio

Użytkownik

Cześć. Zawitałem tutaj po dłuższej przerwie, bo mam małe pytanie. Zajmuję się modelarstwem, składam sobie różne modele, sklejam, maluję. Właśnie skończyły mi się farby, które miałem w domu i chciałbym jakieś nowe przetestować. Czy wśród Was są może jacyś modelarze, którzy się zajmują też malowaniem modeli od zera? Jakie trwałe farbki do modeli jesteście w stanie w stanie mi polecić? Jakieś może sklepy albo same marki. Za wszystkie info będę wdzięczny i postaram się tez odwdzieczyc jakimiś radami. :)
#2016-06-09 00:43:07 

Berbeć

Użytkownik

Cześć. Mnie też interesują modele do składania. Ja co prawda dopiero zaczynam swoją przygodę z nimi i na razie biorę się tylko za takie już gotowe, kolorowe, bo na takie do malowania jeszcze jest dla mnie za wcześnie. Ale na to też przyjdzie czas, jak się wszystkiego naucze, także informacje o farbkach też chętnie przeczytam i już na przyszłość będę wiedział. Bardzo jestem teraz podjarany tymi modelami i czuję, że mnie to pochłonie całkowicie, jak tylko więcej się o tym dowiem i tak na serio zacznę składać. Wiecie może, gdzie najlepiej takie modele kupować?
#2016-06-09 02:01:32 

Hyzio

Użytkownik

Ja mam akurat to szczęście, że w moim mieście jest sklep z modelami, więc kupuję wszystko u nich na miejscu, a jak czegoś nie ma, to oni są gotowi to dla mnie zamówić, także akurat z współpracy z nimi jestem bardzo zadowolony. Nie wiem, gdzie Ty mógłbyś kupić, może u Ciebie też jest taki sklep?
#2016-06-09 03:04:56 

Berbeć

Użytkownik

No właśnie u mnie nie ma takiego sklepu, może będę musiał w internecie czegoś fajnego poszukać i sobie tak zamawiać w sprzedaży wysyłkowej.
#2016-06-09 04:08:31 

JohnHamilton

Użytkownik

Witam was. No oczywiście, że najlepiej w sprzedaży wysyłkowej. Znam sklep internetowy Agtom, gdzie ja sam akurat kupuję różne modele. A dla Ciebie kolego nawet farbki tesz tam będą i to znajdziesz wielu producentów więc wybierzesz sobie jakiegoś, który Ci się spodoba. A z farbami modelarskimi to trzeba kombinować i wybrać swoje ulubione, bo każdy coś innego lubi.
#2016-06-09 06:43:55 

Berbeć

Użytkownik

O dzięki za info o tym sklepie, na pewno będę tam zamawiał.
#2016-06-09 07:52:42 

Hyzio

Użytkownik

A ja za info o farbach dziękuję!
#2016-06-09 08:57:01 

JohnHamilton

Użytkownik

Nie ma sprawy, korzystsjacie do woli. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015