#2016-06-07 22:49:05 

Hyzio

Użytkownik

Cześć ludziska… nawet nie wiem specjalnie jak zacząć. Niby w internecie wszyscy sa anonimowi, ale i tak ciężko otym mówić. Więc tak… no zmagam się z trochę przymałym przyrodzeniem no i nie wiem, co mam zrobić. Chciałbym gojakoś powiekszyć, ale nie stać mnie na operację, a też nie wiem, co innego możnaby zrobić, żeby go zwiększyc. Polecicie coś?
#2016-06-08 00:44:56 

Berbeć

Użytkownik

No… stary… trudno, jesteś na takie rzeczy za krutki :D
#2016-06-08 01:00:48 

JohnHamilton

Użytkownik

Nie słuchaj gościa, pewnie sam się zmaga z tym, że nie domaga. Stary, przede wszystkim nie baw się w żadne operacje, to może ci przynieśc więcej szkód niż porzytku, a tak naprawde taka operacja, z tego co wiem, opiera się na podcięcu jednego więzadła, przynajmniej tak kolega kiedyś mi mówił. Zdecydowanie lepiej już sobie znajdź jakies ćwiczenia na powiększenie penisa.
#2016-06-08 01:18:56 

ponczoszka

Użytkownik

A ja akurat powiem co innego. Są przecież świetne suplementy, jak Size Power, które naprawdę świetnie się spisują i działają, tak że rzeczywiście działają :)
#2016-06-08 04:15:12 

Ciekawski

Użytkownik

Siema, ja akurato Size Power opinie słyszałem rózne, choć zazwyczaj rzeczywiście pozytywne, tym niemniej to też czesto wszystko zależy od organizmu faceta, więc wiesz…
#2016-06-08 04:59:09 

Hyzio

Użytkownik

No a kolega z jakichś tabletek korzystał?
#2016-06-08 05:22:41 

Ciekawski

Użytkownik

Szczerze? Przymierzałem się dopiero do tego, choć dziewczyna mi mówi, że to bzdura i żebym się w to nie bawił. Ale rozumiem, że sa ludzie po porstu, którzy rzeczywiście mają z tym problem. W moim przypadku to bardziej wybujałe ego ;) W każdym razie, jak chcesz sobie popatrzeć, jak oceniają rózne suplementy diety, które maja powiększyć penisa, to zajrzyj sobie na Penis Pills Rank. Tam masz ranking tych wszystkich środków, stworzony przy w spółpracy z tymi, co z tych tabletek korzystali.
#2016-06-08 08:13:52 

szpileczkowa

Użytkownik

Za to muj miś korzysta z jakiś tabletek firmy Penihuge, kture uczyniły go naprawde, naprawde dużym. Wcześniej troche taki orzeszek był :D A teraz… no tylko ja o tym wiem, jak to dobrze z nim ;)
#2016-06-08 10:31:19 

Hyzio

Użytkownik

Ten ranking rzeczywiście niezly, widzę, że sporo tych opinii ludzi postronnych, to może rzeczywiscie warto posłuchać tych, którzy juz z takich rzeczy korzystali. Wkażdym razie dzieki wszystkim za rozmowę.Tmeat można zamknąć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015