#2016-06-01 04:29:17 

dotykana

Użytkownik

Witam wszystkich. Moja siostra miała wypadek podczas wspinaczki i jest niemobilna. Za miesiąc przeprowadzą ją do siebie i będę się nią opiekować. Zakupiłam juz duzo ułatwiaczy życia ale są pewne kwestie które stanowią niemały problem jak kąpiele, albo transport w tych miejscach domu gdzie nie miesci się wózek. Jak sobie z tym poradzić? Będę wdzięczna za pomoc pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
#2016-06-01 05:05:03 

Berbeć

Użytkownik

Cześć! Masz wielkie serce że chcesz sie zajac siostrą, to naprawdę wspaniała rzecz i należy ci się olbrzymi szacunek za podjęcie takiej decyzji. Mam trochę doświadczenia w opiece nad osobami niemobilnymi. Bardzo przydają się podnośniki dla niepełnosprawnych dzieki którym mozna nie tylko bezpiecznie podnosic osobę ale także po zamontowaniu odpowiedniej siatki – wykąpać. Szczególnie jest to przydatne w sytuacjach o których wspomniałaś czyli higiena i transport do miejsc do których ciężko wjechać wózkiem. Jakbys miała jakies pytania to pisz smialo postaram sie pomóc. No i oczywiscie trzymam kciuki za ciebie :)
#2016-06-01 07:49:32 

dotykana

Użytkownik

Nie słyszałam o tych podnosnikach ale bardzo dziekuje ci za pomoc bo cos takiego niewatpliwie bardzo mi sie przyda. Wiesz gdzie mogłabym to kupić w dobrej cenie?
#2016-06-01 10:45:44 

Berbeć

Użytkownik

Tak, bardzo dobry i niedrogi sklep znajdziesz tu - http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/podnosniki/meva. Ich podnośniki są bardzo stabilne i wytrzymałe ale co najwazniejsze zajmują mało miejsca bo są wykonane z bardzo wytrzymałych stopów metali. Bez problemu można obracać osobę w różnych kierunkach, a nawet ona może to robić sama dzieki pilotowi – podnosnik działa elektrycznie. Pozdrawiam.
#2016-06-01 12:17:50 

blacklady

Użytkownik

Mam taki podnosnik w domu i jestem bardzo zadowolona bo tak jak napisał kolega osoba niepełnosprawna moze sama sie obracać i podnosić co bardzo pomaga w opiece bo mozna liczyc na wspolprace ;). Poza tym zauwazyłam ze poprawia to samopoczucie takiej osoby kiedy moze ona wpływać na swoje położenie, wiecie co mam na myśli, nie czują się one wtedy takim cięzarem.
#2016-06-01 15:14:21 

dotykana

Użytkownik

Bardzo dziekuje za wypowiedzi i pomoc, dziś zamówie taki podnośnik :). Strasznie się ciesze ze bede mogla w ten sposób pomóc siostrze :). Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015