#2016-05-23 22:13:03 

Pytana

Użytkownik

Cześć Wam ;) Mam przed sobą pewien dylemat, otóż chciałabym sobie sprawić balustradę na balkon, ale nie wiem dokładnie jaką wybrać.. ktoś ma jakieś fajne propozycje? ;)
#2016-05-24 00:06:32 

dotykana

Użytkownik

Ja mam małe dzieci w domu i też się zastanawiam jaką balustradę zamówić do domu.. dużo bezpieczniej, bo przy małych dzieciach nigdy nie wiadomo jakie pomysły im wpadną do głowy. Może ktoś zaglądnie do tego tematu i coś nam doradzi, bo niestety prawie w ogóle się nie znam na balustradach.. nie wiem jaką bym miała wybrać..
#2016-05-24 02:41:19 

blacklady

Użytkownik

Mi w takim czymś zawsze doradza mąż, zna się na takich rzeczach, to jest hmm.. taki męski wyznacznik jak dla mnie :P techniczne, montażowe itp. rzeczy to coś co facetom sprawia dużo więcej przyjemności, niż nam kobietom ;) Co do balustrad to też się za bardzo nie znam.. problem w tym, że w naszym mieszkaniu nawet nie mamy balkonu. Także same rozumiecie..
#2016-05-24 03:15:43 

Ciekawski

Użytkownik

Według mnie, świetną opcją są nierdzewne balustrady inox (http://www.chromsystem.pl/), które są naprawdę wspaniała opcją na długie lata. Nie dość, że są bardzo trwałe, to jeszcze według mnie bardzo estetyczne ;) mamy już od dłuższego czasu takie na balkonie i naprawdę godnie spełniają swoje zadanie :P

#2016-05-24 05:07:03 

Pytana

Użytkownik

Dzięki wielkie! Mam jednak pewne pytanie.. otóż, gdzie mogłabyś taką balustradę zamówić? Znasz może jakąś stronkę, gdzie takie coś można zakupić? Byłabym wdzięczna za kolejną pomoc ;)
#2016-05-24 06:40:41 

Ciekawski

Użytkownik

Nie ma problemu, chętnie pomogę ;) Wejdź sobie na stronkę chromsystem.pl ;) Znajdziesz tam doskonałą ofertę wielu balustrad, wszystkie w fajnych cenach i z gwarancją, że będą Ci służyły przez długie lata. Według mnie jak się już rozglądasz za jakimiś dobrymi balustradami, to zwróć się do tej firmy, bo szkoda zachodu, żeby kupować po tańszych i mniej prestiżowych sklepach, skoro to ma być inwestycja na lata.
#2016-05-24 07:49:01 

Pytana

Użytkownik

Też sobie bardzo cenię jakość i widzę, że ta stronka jest bardzo profesjonalna i faktycznie ich oferta wygląda bardzo dobrze ;) Coś czuję, że to właśnie się do nich zwrócę ;) Dziękuję za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015