#2016-05-17 03:01:16 

FromBork

Użytkownik

W najbliższym czasie planuję wyprzedać zimową kolekcję odzieży, żeby zrobić trochę miejsca na magazynie. Generalnie jeszcze nigdy wyprzedazy nie robiłem, więc chcę się do tego przygotować przede wszystkim sprzętowo. Jak myslicie co mi się przyda na dużą wyprzedaż w takim sklepie.
#2016-05-17 03:54:08 

Ciekawski

Użytkownik

Dużo mocnych nerwów ci się na pewno przyda. Już widzę jak żądne tanich zakupów kobiety przebierają półki w celu znalezienia czegoś dla siebie. Rozmiary i tak nie będą pasowały, co już widać od razu, ale siła ceny spowoduje, że i tak pójdą do przymierzalni.
#2016-05-17 04:34:25 

ponczoszka

Użytkownik

Tak to już jest z nami kobietami, że lubimy kupować. Zresztą faceci też często chodzą do sklepów i oglądają i przymierzają, tylko nie chcą się do tego zbytnio przyznawać.
#2016-05-17 05:09:27 

szpileczkowa

Użytkownik

Dobrze by było gdyby mniejszy towar wylądowała w koszach ekspozycyjnych. Klienci będą mieli do niego łatwiejszy dostęp. Musisz w tym celu zagospodarować nieco miejsca, żeby można tam było swobodnie się przemieszczać.
#2016-05-17 06:31:14 

rudobrody

Użytkownik

Lubię chodzić na wyprzedaże, ale już kilka dni po tym, jak pierwsze emocje sezonowe opadną. Wtedy co prawda można kupić nieco mniej, ale za to nerwów człowiek tyle nie traci i nie musi się przeciskać, ż3eby zobaczyć coś na półce.
#2016-05-17 07:33:20 

cptstach

Użytkownik

Rozwiązaniem na duże tłumy będzie bramka wejściowa, która przyda się także w czasie normalnych ekspozycji. Kiedyś też zamontowałem na wyprzedaż i tak została. Pamiętaj, żeby zabezpieczyć odpowiednio towar, bo przy tłumach o kradzież nietrudno.
#2016-05-17 07:44:57 

morskawilczyca

Użytkownik

Ja bym na twoim miejscu dokupiła trochę koszyków. Fajną ofertę znajdziesz w tym sklepie http://sklepikaria.pl/120-koszyki-sklepowe. Ja kupuję u nich hurtowo zawsze większą ilość. Dogaduje się z właścicielami innych sklepów i tak zamawiamy duże ilości. Jest wtedy taniej, bo przy większych zamówieniach można dostać dodatkowe rabaty.
#2016-05-17 08:04:42 

GoldLady

Użytkownik

To bardzo mądre rozwiązanie. Ale akurat tam gdzie ja sprzedaje nie ma innych sklepów i nie mam za bardzo się z kim dogadać. Jakbyś ktoś chciał coś zamówić to ja jestem chętna, żeby się dołączyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015