#2016-05-16 01:24:09 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Mam takie pytanie, bo może ktoś z Was zna się na tym lepiej niż ja. Planuję kupić laptopa do pracy, musi być mobilny bo bardzo dużo podróżuję, a więc na pewno zależy mi na solidnej baterii. Możecie jednak powiedzieć mi jak jest z wydajnością takich komputerów, która jak mniemam są trochę lżejsze żeby ich mobilność była odpowiednia?
#2016-05-16 03:06:55 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Kolego, jak ktoś kupuje mobilny komputer to chyba nie to grania w gry tylko właśnie do pracy czy odpalenie programów tekstowych, arkuszy, stron internetlwey, może jaka grafika, nie iem. W laptopach mobilnych stawia się przede wszystkim na długośc pracy na jednym ładowaniu, dzisiejsze komputery naprawdę są wydajne i jak potrzebujesz do pracy to się nie przejmuj kompletnie, będzie ok.
#2016-05-16 03:59:06 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Polecam brać laptopa z matową matrycą jak potrzebujesz go do pracy w terenie. Te lustrzane może i pięknie wygl\ądają, ale doprowadzą Cię do szału jak będziesz w słońcu chociażby pracował.
#2016-05-16 04:57:17 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Najbardziej mi się podobająchyba laptopy Lenovo ceny tych komputerów są naprawdę spoko i właśnie zastanawiam się nad zakupem. Znacie może jakieś sprawdzone miejsce, gdzie mogę się zaopatrzyć w taki właśnie sprzęt??
#2016-05-16 05:26:05 

dotykana

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Stargard

Wiek: 34

po prostu kupuj w sklepach internetowych i tyle, szukaj gdzie taniej, patrz na konfigurację i już. Według mnie dzisiaj nawet nie ma opcji ze ktoś sprzeda ci komputer marnej jakości, jakąś podróbkę albo nie wiadomo co jeszcze.
#2016-05-16 05:52:28 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Ja do pracy używam Lenovo ThinkPad T440 i jestem bardzo zadowolony, generalnie masz rację, że komputery tej marki są spoko, przede wszystkim właśnie do pracowania na nich :D
#2016-05-16 06:29:53 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

No dobra, dzięki za pomoc, ja się po prostu nie znam zupełnie na tych całych konfiguracjach sprzętowych i po prostu bałem się, że jak kupię tani komputer to nie będzie się on nadawał konpletnie do niczego, ale chyba nie mam się czego obawiać jak widać. Dzięki wielkie jeszcze raz, teraz to już sobie znajdę jakiś fajny komputerek :D
#2016-05-16 07:47:42 

sailorman

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Zamość

Wiek: 26

Jak do pracy to spokojnie możesz się kierować tylko ceną.
DODAJ ODPOWIEDŹ