#2016-05-10 22:10:54 

JohnHamilton

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam biura rachunkowego, tak jak w temacie, do stałej współpracy. Prowadzę małą, kilkuosobową firmę i potrzebuję jakiegoś dobrego speca od papierków. Niestety ja się na tym kompletnie nie znam i fajnie by było gdyby ktoś wiedział to za mnie :D
#2016-05-11 00:16:51 

Ciekawski

Użytkownik

Ja korzystam z usług http://www.ksiegowosctrojmiasto.com.pl/. Bardzo fajna firma, przed wszystkim rzetelna i profesjonalna. Rozliczam się z ich pomocą ze wszystkich dokumentów. Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego to jak najbardziej polecam. Będziesz miał wszystko dobrze zrobione.
#2016-05-11 02:44:13 

Loska

Użytkownik

Ja również polecam. Moja firma zanim zatrudniła księgową korzystała z ich usług. Nam to idealnie pasowało, bo oni swoje biuro mają niedaleko naszej siedziby i zawsze mogliśmy podjechać i zostawić dokumenty. Polecam, bo nigdy nie mieliśmy problemów z żadnym urzędem.
#2016-05-11 03:07:11 

Nienaganna

Użytkownik

Mnie również interesowała księgowa Gdańsk to duży rynek pracy, ale mimo wszystko to ciężko o dobrego specjalistę. Korzystałam z usług tej firmy i polecam wszystkim. Z tego co widziałam to ostatnio się powiększyli więc widać, że ludzie wracają do nich. Polecam a jak u mnie będzie tak potrzeba to też chętnie wrócę.
#2016-05-11 04:58:55 

JohnHamilton

Użytkownik

Nie wiedziałem, że mamy taką firmę tutaj. Niby jak wejdę w google to jest cała masa stron internetowych, ale ciężko o kogoś sprawdzonego. Dlatego tu pytam. Dzięki za link, zaraz zerknę na ofertę i podjadę dowiedzieć się jak to wygląda.
#2016-05-11 07:34:05 

boskilajdak

Użytkownik

Ja cały czas korzystam. U mnie w firmie nie ma tylu dokumentów więc płacę małe pieniądze za to wszystko. Przy moich zarobkach to dobrze na tym wychodzę, a w sumie wystawiają mi fakturę za dany miesiąc w zależności od ilości złożonych dokumentów.
#2016-05-11 09:23:47 

blacklady

Użytkownik

Ja polecam zatrudnić księgową na pełny etat. Fakt, że jeżeli masz jednoosobową firmę to bez sensu, ale przy większej ilości dokumentów masz kogoś pod ręką kto ma wiedzę na ten temat. U mnie w firmie mamy księgową to zawsze pytam o wszystko, nawet o rzeczy mniej związane z pracą. Fajnie, bo to taki doradca tylko, że za darmo :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015