#2016-04-25 03:35:53 

ponczoszka

Użytkownik

Cześć, kochani mam wielki problem, pewnie nie ja jedyna. Otóż bardzo dużo przytyłam w ciąży, a teraz po porodzie nie mogę zrzucic zbędnych kilogramów, poradźcie mi, jak skutecznie schudnąć, ale tak, zebym nie głodowała,bo mam małe dziecko i muszę o nie dbać. Czejam na porady!
#2016-04-25 04:14:20 

szpileczkowa

Użytkownik

Przecież od razu to Ty nie schudniesz, to musi troche potrwać. Jak się w ciąży za dużo jadło, to teraz masz efekty i nie da się tego cofnąć, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
#2016-04-25 04:30:03 

Hyzio

Użytkownik

Ale mi koleżanka, pewnie nigdy nie byłaś w ciąży i teraz tak gadasz. Trochę więcej empatii by się przydało. Moja żona, jak przytyła w ciąży, to potem też miała problemy, ale dużo ćwiczyła i prawie nic nie jadła. Jednak to nie był dobry pomysł, bo była bardzo osłabiona i aptyczna. Więc na pewno nie stosuj głodówki.
#2016-04-25 06:25:00 

morskawilczyca

Użytkownik

Może przydałaby Ci się specjalna dieta, wcale nie musisz wychodzic z domu, możesz skorzystać z odchudzającej diety online – F3. Wiem, że pomyślisz sobie, że w internecie każdy może pisać sobie, co chce, ale w tym przypadku jest to dieta ułożona prze profesjonalnego dietetyka, więc nie musisz się martwić, że posiłki będą bezwartościowe.
#2016-04-25 08:48:16 

Berbeć

Użytkownik

Jestem sportowcem i sam korzystałem z podobnych porad. Myślę jednak, że sama dieta to nie wystarczy, przydałby się też trener personalny online, który podpowiedziałby Ci, jak ćwiczyć, aby trening był jak najbardziej efektywny.
#2016-04-25 10:33:40 

ponczoszka

Użytkownik

A znasz takiego trenera, który mógłby przeprowadzić ze mna kilka treningów personalnych we Wrocławiu, ponieważ mieszkam pod Wrocławiem, bno tak sobie myślę,że porady online fajna rzecz, ale taki trening to najlepiej preprowadząc z tenerem osobistuym, który by mnie zmotywował do intensywnych ćwiczeń. Samemu to człowiekowi się nie chce, albo szybko się zniechęca, a taki trener to chociaż pogoni i człowiekowi wstyd się wykręc
#2016-04-25 12:23:01 

Berbeć

Użytkownik

Masz rację, wiem coś o tym. Polecam portal www idenatrening.pl, możesz tam wyszukać osobistego trenera praktycznie z każdego zakątku Polski, więc Wrocław to jak najbardziej. Do dzieła, życzę powodzenia, jestem pewien, że będziesz zadowolona i wkrtce wrócisz do formy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015