#2016-04-20 01:24:05 

Hyzio

Użytkownik

Witam wszystkich. Potrzebuję polecenia dobrego dentysty z Poznania lub okolic gdyż mam poważny ból zęba i nie chcę pójśc do pierwszego lepszego lekarza. Chcialbym zeby ktos zajal sie tym profesjonalnie zebym nie musial jeszcze pozniej chodzic na poprawki albo cos z tych rzeczy. Bardzo prosze o szybką pomoc i pozdrawiam.
#2016-04-20 02:02:55 

ponczoszka

Użytkownik

Pare miesiecy temu mialam bardzo silny ból zęba i niestety okzazało się że niezbędne będzie leczenie kanałowe. Popytałam znajomych którzy niemal jednogłośnie stwierdzili ze najlepiej będzie udać się do DuoDenti. To bardzo fajny gabinet na Piątkowie prowadzony przez miłą dentystkę. Moje leczenie przebiegło na szczęście bezboleśnie i skutecznie, a co najwazniejsze szybko. Słyszałam że ludzie potrafią po 8 razy jeździć do dentysty na zabiegi. Cenowo duże zaskoczenie bo kanałowe kosztowało moją koleżankę w Gdańsku prawie 1000 złotych, a mnie o wiele taniej :). Pozdrawiam i polecam.
#2016-04-20 02:12:48 

Hyzio

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. Mogłabyś tylko zamieścić link do tego gabinetu bo nie mogę znaleźć niestety. I jakbyś mogła to powiedz jeszcze jak z oczekiwaniem na wizyte, bo nie ukrywam ze troche mi sie spieszy. Z góry dzięki.
#2016-04-20 03:06:09 

ponczoszka

Użytkownik

Nie ma sprawy, proszę: http://duodenti.pl/. Wiesz co, ja czekałam bardzo krótko tak jak mówili mi znajomi, ale z tego co widziałam to gabinet ma sporo klientów, wiec mysle ze musisz zadzwonic i sie zapytac, umówić. W kazdym razie wydaje mi sie ze nie bedzie problemu bo wszystko odbywa się sprawnie i szybko bez zgrzytów.
#2016-04-20 03:33:26 

szpileczkowa

Użytkownik

Również polecam ten gabinet, bo robiłam tam implanty zębowe Poznań jak wiadomo do najtańszych nie należy ale tam na szczęscie mają bardzo dobre ceny. Co do jakości wykonanej pracy to jestem bardzo zadowolona. Wszystko profesjonalnie, porządnie i szybko. Więcej takich gabinetów :).
#2016-04-20 06:01:37 

Hyzio

Użytkownik

Bardzo dziękuję za wypowiedzi. Dzwoniłem tam, rzeczywiście pani jest bardzo miła. Szczęsliwie złożyło się że ktoś zrezygnował i mogę się wcisnąć w kolejkę ze swoim problemem :D. Trzymajcie kciuki żebym się dzielnie trzymał bo strasznie boję się dentystów.
#2016-04-20 08:40:38 

ponczoszka

Użytkownik

Jak każdy facet :P Powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015