#2016-04-19 02:31:51 

JohnHamilton

Użytkownik

Cześć wszystkim. Wraz z rodziną podróżujemy po Polsce i przez kilka już lat wojaży staraliśmy się odwiedzić niemal każdy zakątek naszego kraju, co nam się jak narazie udaje. Obecnie na cel wziąłem Wielkopolskę jednak przyznaję że zupełnie nie wiem gdzie mógłbym znaleźc tam punkt zaczepienia. Mam na myśli zorganizowanie w tych stronach jakiegoś wypoczynku nad wodą w pobliżu Poznania, albo innych wartych zobaczenia miast. Jesli ktos ma namiary na takie miejsce to będę niezwykle wdzięczny za pomoc.
#2016-04-19 03:55:05 

Pytana

Użytkownik

Zależy czego szukasz. Czy ma to być hotel z basenem, czy może bardziej agroturystyka? Od siebie dodam że również podróżuję i nie rozumiem wyjazdu podczas ktorego zamykamy sie w hotelu i tak wegetujemy przez tydzień. Równie dobrze mogę sobie takie wczasy zrobić w domu na balkonie.
#2016-04-19 05:06:51 

JohnHamilton

Użytkownik

Jestem podobnego zdania, dlatego najbardziej interesował by mnie domek letniskowy w Wielkopolsce najlepiej w rozsądnej odległości od większego miasta (rozumiem przez to 50-100 km). Zależy mi na prawdziwych wakacjach z dala od zgiełku i hałasu, chciałbym spróbować regionalnej kuchni, żeby dzieci mogły poczuć się swobodnie. Coś bardziej w temacie agroturystyki może?
#2016-04-19 07:58:00 

szpileczkowa

Użytkownik

Gorąco polecam gospodarstwo w Brzezinie. Fantastyczne, urokliwe strony, cisza, spokój i piękne domki z piecami kaflowymi :). Coś wspaniałego, miejsce w którym naprawdę można wypocząć. Popatrz sobie na galerię, http://www.brzezina-agroturystyka.pl/galeria/ bo jest się w czym zakochać. Co do odległości to Poznan jest chyba 100 km od tego miejsca ale nie ma problemu ze zrobieniem zakupów gdzies blizej, albo zjedzeniem w lokalnej restauracji. Naprawdę polecam, a samo pisanie o tym już narobiło mi ochoty żeby pojechać raz jeszcze ;). Pozdrawiam serdecznie.
#2016-04-19 09:06:10 

JohnHamilton

Użytkownik

Piękne strony, rzeczywiście można się zakochać. Dziękuję za podrzucenie strony. Skonsultuję to jeszcze z żoną i zapewne zaplanujemy sobie ten wyjazd. Na długo wcześniej trzeba rezerwować domek?
#2016-04-19 09:44:13 

szpileczkowa

Użytkownik

Nie mam pojęcia, najlepiej zadzwoń i zapytaj obsługi będziesz mieć info z pierwszej ręki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015