#2016-04-13 03:14:37 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Mam problem ze skórą, która ma tendencje do wiotczenia. Nie wiem z czego to wynika, bo nie byłam na zadnych słonecznych wakacjach, nie opalam się, staram się jeść dużo owoców i warzyw i pić dużo wody. Co jescze mogę zrobić? Witaminy w kapsułkach nie pomagają.
#2016-04-13 04:40:58 

Loska

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 30

Za wiotczenie skóry może odpowiadać niski poziom kolagenu. To dlatego skóra się ciągnie, nie jest sprężysta, nawet jeśl inie wystawiasz jej na działanie słoneczne. Dodatkowo jesz dużo owoców i warzyw, które owszem są mega zdrowe i kontynuuj, ale powinnaś jeść niestety więcej aminokwasów. Myślałaś o suplementach kolagenowych? Innym sposobem jest jedzenie dużej ilości chrząstek i kości, ale to nie każdemu pasuje. Tak robią sportowcy na swoje ścięgna, żeby wytrzymywały.
#2016-04-13 04:54:31 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Poblem w tym, że jestem wegetarianką, więc kości, chrząstki itd odpadają. Nie będę mogła się przemóc. Zupy na mięsnych wywarach również nie wchodzą w grę. Jakie suplementy polecasz?
#2016-04-13 06:12:40 

Loska

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 30

Ja stosowałam kiedyś tabletki z kolagenem, które dość dobrze mi pomogły http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/suplementy-diety. Są idealne dla osób, które nie chcą jeść mięsa, chociaż musisz wziąć pod uwagę, że kolagen nie bierze się z powietrza. Masz problem ze spożywaniem mięsa w ogóle czy tylko jedzeniem i smakiem/
#2016-04-13 07:13:50 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Tylko z jedzeniem i smakiem, po porstu tego nie znoszę. Suplementy nieraz biorę, np witaminy, które są w oleju rybnym to ok, bo nie czuję.
#2016-04-13 10:04:45 

Loska

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 30

No to żaden problem, bierz kolagen i po jakimś czasie zobaczysz efekty na twarzy. Jest jeszcze kolagen naturalny Platinum, ale to już musisz sobie zobaczyc czy on się dla ciebie nadaje.
#2016-04-13 11:40:23 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

A jak z kondycją twojej skóry na reszcie ciała? Też tracisz? Bo twaz to może być dopiero początek, jeśli w ogranizmie zabraknie kolagenu to ostatecznie wszędzie się ten brak pokaże.
#2016-04-13 13:43:21 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Tak się właśnie zastanawiałam czy to z czasem tak będzie. Jezeli potrzebny mi jest kolagen żel może mi załątwi problem, bo słyszałam, że słabe chrząstki mogą boleć. Zorientuję się cojest dostępnei zacznę działać.
DODAJ ODPOWIEDŹ