#2016-04-12 23:30:47 

FromBork

Użytkownik

Siemanko. Słuchajcie, sprawa jest następująca. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu prowadzę pilne poszukiwania pracy, ale no… I wpadłem teraz wreszcie na pomysł, żeby się zająć jakąś pracą za granicą. Macie może jakies pomysły, gdzie do takiej pracy można wyjechać, jak to w ogóle załatwiać? Bo ja naprawdę już sił nie mam i zaraz będę tynk ze sciany zeskrobywać, żeby mieć co jesc, bo nawet mnie nie będzie stać na to, żeby najtańszy bochenek chleba kupic, a tu u nas nawet pracy nie ma żadnej a nikt też jakoś niespecjalnie chciałby pomagać i utrzymywać dorosłego już mężczyznę. Państwo też w żaden sposób pomóc nie chce.
#2016-04-13 02:15:56 

Ciekawski

Użytkownik

Cześć. Doskonale rozumiem sytuację. Sam przez to jakiś czas temu przechodziłem. Ale masz jakiś określony target? Jakieś konkretne stanowisko na, którym chciałbyś robić? Albo chociaż kraj do, którego byś chciał pojechać? Bo wiesz, opcji roboty za granicą jest całkiem sporo, tylko trzeba wiedzieć też gdzie szukać i konkretnie czego, bo tak to jak dziecko we mgle.
#2016-04-13 03:25:03 

FromBork

Użytkownik

A wiesz, kiedyś to może i mi zalezalo na czyms konkretnym, ale teraz to już raczej chce jakakolwiek roboty, byle mieć co do ust wlozyc. Wiec fajnie by było, jakbym cokolwiek miał, gdziekolwiek. A Ty gdzie pracowales? Możesz cos fajnego polecic?
#2016-04-13 04:07:10 

Ciekawski

Użytkownik

Ja się podjąłem pracy za granicą w Holandii. I powiem Ci szczerze, że nawet było całkiem dobrze. Zarobiłem całkiem dużo szmalu, odbiłem się od dna i jak tu wróciłem, to już było z czego żyć i za co dalej coś kombinować. A potem tu na miejscu już bez problemu znalazłem sobie robotę, widocznie to był tylko taki impuls w moim życiu, epizod, którego mi po prostu brakowało.
#2016-04-13 06:57:52 

FromBork

Użytkownik

O, to super. O Holandii też właśnie myślałem, bo dużo dobrego o tym państwie tam słyszałem i ogólnie o pracy, że dobra i że też przyzwoite pieniądze płacą.
#2016-04-13 08:54:33 

Ciekawski

Użytkownik

No i całkowita racja. Jak będziesz miał okazję, to szukaj właśnie jakieś pracy tam w Holandii, to na pewno nie będziesz żałował.
#2016-04-13 10:18:08 

FromBork

Użytkownik

Dzięki za opinie, wracasz mi nadzieję, że coś dobrego jeszcze się stanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015