#2016-04-04 05:39:38 

morskawilczyca

Użytkownik

Hej, szukam niedrogiej hurtowni z artykułami biurowymi żeby wyposażyć moje nowe biuro rachunkowe. Miałam okazję odwiedzić kilka stacjonarnych ale ceny nie okazały sie tak konkurencyjne jak oczekiwalam. Obecnie szukam czegos w internecie, wiec jesli ktos moglby cos polecic to bylabym bardzo wdzieczna.
#2016-04-04 06:17:28 

boskilajdak

Użytkownik

Zwykle robie zakupy tutaj: http://www.biurozakupy.pl/, bo to najtansza hurtownia jaka udalo mi sie znalezc, z bardzo szerokim asortymentem. Trafilem na nia bardzo przypadkowo bo przez dlugi czas szukalem tanich segregatorów biurowych ale nie udawalo mi sie znalezc nic konkretnego. W mojej branzy potrzebuje przynajmniej kilku sztuk do jednego zlecenia wiec z pomoca przyszla mi kolezanka ktora podrzuciła mi adres stronki. Oszczedzam na tym biznesie nawet 40% wiec bardzo mi to odpowiada. Pozdro.
#2016-04-04 08:41:17 

szpileczkowa

Użytkownik

Cześć! Czy w tym sklepie dostanę jakieś zamienniki do tonerów do drukarek biurowych? Zależy mi szczególnie na cenie, jak to z takimi rzeczami bywa, ale gdyby dostępne były jakies sprawdzone produkty to fajnie gdybyscie podali mi nazwy. Z góry dziękuję.
#2016-04-04 11:10:11 

morskawilczyca

Użytkownik

Dzięki za polecenie tej hurtowni. Z tego co widzę mają fajne ceny i dostęp do wielu artykułów różnego rodzaju. Jeśli zaś chodzi o toner zamiennik Brother daje rade i jest dostepny w dobrych cenach. Pobieznie przegladalam oferte hurtowni o której gadamy i gdzies go tam widziałam, musisz sobie sama poszukać :)
#2016-04-04 12:25:05 

szpileczkowa

Użytkownik

Jasne, poszukam sama chciałam tylko o info odnosnie marki i dostepnosci. Fajnie ze odpowiedzialas i nie wkurzylas sie ze podkradam Ci temat ;)
#2016-04-04 14:01:39 

morskawilczyca

Użytkownik

Chyba zartujesz, dostalam odpowiedz jakiej chcialam i ciesze sie ze mozemy dalej podyskutowac i pomoc komus innemu. Wlasnie nie lubie takiego cwaniaczenia w internecie i odpowiedzi w stylu „poszukaj sobie w wyszukiwarce” no ludzie... nie bądźmy dziećmi.
#2016-04-04 14:31:56 

cptstach

Użytkownik

Zajrzałem tu tylko po namiary na niedrogą hurtownie i mialem sie nie udzielac ale musze przyznac Ci racje że takie podejście co niektórych jest poniżej poziomu i krytyki. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015