#2016-04-04 07:06:16 

JohnHamilton

Użytkownik

Stałem się niedawno właścicielem pięknego BMW z lat dziewięćdziesiątych. To prawdziwy klasyk, które jedyną wadą jest to, że poprzedni właściciel nie zadbał o odpowiednie koła do niego. Chciałbym kupić odpowiednie felgi aluminiowe, tylko nie wiem, czy takie znajdę.
#2016-04-04 08:18:23 

rudobrody

Użytkownik

Właśnie do klasycznych samochodów najłatwiej dopasować aluminiowe koła. Bez problemu dostaniesz alumy do swojego klasyka. Oczywiście dobierz takie, które będa pasowały stylem do auta. Osobiście nie lubię felg, które są nasycone bardzo dużą ilością szprych.
#2016-04-04 10:36:32 

cptstach

Użytkownik

To już kwestia osobistych przekonań i upodobań. Bez problemu dopasujesz odpowiednie koła do swojego auta. Ja proponuje ci alufelgi w rozmiarze 15 sprawdzają się idealnie do tej marki samochodu.
#2016-04-04 12:37:54 

Stephanie30

Użytkownik

Jeśli zamówisz je u specjalisty to na pewno dostaniesz też cały zestaw montażowy do alusków. Często trzeba nadłożyć nowe śruby i pierścienie centralne i dobrze, żeby taki zestaw był razem z kołami. W ostateczności będziesz tez musiał kupić nowe oponki do auta, ale to sprawi, że jazda będzie stała na najwyższym poziomie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015