#2016-03-31 23:57:30 

JohnHamilton

Użytkownik

Cześć wszystkim! Mam poważne problemy z krzywymi zębami i zaczynam się coraz bardziej obawiać o to wszystko…czy ktoś jest w stanie polecić mi jakiegoś dobrego stomatologa? Należę do osób, które znajdą sobie milion powodów żeby nie iść do gabinetu bo tak potwornie się tego boję dlatego dobrze, jeśli jest to miejsce gdzie naprawdę opieka jest profesjonalna. Generalnie najlepiej jeśli będzie to Warszawa dentysta może być w każdej dzielnicy, byleby w Warszawie ;) Z góry dzięki za waszą pomoc.
#2016-04-01 02:11:10 

szpileczkowa

Użytkownik

wiesz co, samo zakładanie aparatu nie jest takie straszne, nieprzyjemne jest niestety jego naciąganie co jakiś czas, idziesz do dentysty i ten sprawdza czy jest ok, a jak nie do końca to reguluje ten aparat i niejako naciąga zęby…to mi koleżanka opowiadała, sam anie korzystałam nigdy.
#2016-04-01 05:07:17 

blacklady

Użytkownik

Moja mama chodziła kiedyś na zabiegi protetyczne tutaj http://www.dentalgallery.pl/protetyka.html i bardzo sobie chwaliła, zobacz bo może tobie przypasuje. Teraz mieszka już w innym mieście więc jakiś czas tam nie była, na pewno jednak było sympatycznie.
#2016-04-01 07:57:27 

marynarz

Użytkownik

z tym kolego to nie ma żartów i jak masz krzywe zęby to naprawdę szybko trzeba brać się za ich prostowanie, brzydki uśmiech to pół biedy, konsekwencje nie są bowiem zbyt fajne.
#2016-04-01 10:03:13 

ponczoszka

Użytkownik

Co ja się kiedyś nacierpiałam z krzywymi zębami, współczuję szczerze bo wiem jaki to poważny problem i wiem już też, że wybór porządnego dentysty naprawdę ma tutaj ogromne znaczenie. Proponuję popytać po prostu po znajomych, może ktoś coś poleci, a jak nie to po necie sobie poszukać i pewnie coś znajdziesz, można przecież opinie też sobie sprawdzać.
#2016-04-01 11:02:41 

JohnHamilton

Użytkownik

Tam w tym gabinecie na pewno jest chirurgia stomatologiczna bo moja dawna dziewczyna pamiętam, że tam chodziła. Dzięki za sugestię tego gabnetu, na pewno zobaczę i nie straszcie mnie kurczę ;/ ja i tak się już masakrycznie boję tego…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015