#2016-03-31 00:44:50 

Nienaganna

Użytkownik

Cześć Wszystkim ;) Ostatnio chodzi za mną zakup specjalnego zestawu mebli do ogrodu które by doskonale komponowały z wiosennym klimatem, który mam nadzieję niedługo nadejdzie ;) Wiecie, chciałabym kupić fajne ławeczki, leżaki itp. i już wylegiwać się na słoneczku, hihi ;) Ile można tyle można się męczyć z tą zimą.. ale przechodząc do sedna, chciałabym Was zapytać, czy macie jakiś fajny sklep, gdzie można zamówić takie meble i wyposażenie do ogrodu? Poratujcie jakimś linkiem :D
#2016-03-31 02:02:59 

Pytana

Użytkownik

Wiesz co ostatnio natknęłam się na fantastyczny sklep internetowy. Chodzi o TeakMeble.pl po prostu genialny wybór mają. Zestawy ekskluzywnych i mega estetycznych zestawów mebli do ogrodu. Ostatnio zamówiłam komplet mebli z drewna egzotycznego i są wspaniałej jakości. Mam zamiar niedługo je wypróbować i zrobić grill rodzinny, inauguracyjny wiosnę ;) Ale już więcej nie będę pisała, po prostu poszukaj sobie tego sklepu i sama zobaczysz o czym piszę ;)
#2016-03-31 03:32:13 

dotykana

Użytkownik

Ja niedawno kupowałam w Krakowie leżak ogrodowy ale nie pamiętam dokładnie w jakim sklepie ;P ale powoli też robię małe zakupy na wiosnę i lato ;) W tym roku mam się opalać pół lata i do tego w końcu wypocząć, bo całą zimę ciężko pracowałam i brałam nadgodziny, żeby przez wakacje wypocząć ;)
#2016-03-31 05:16:26 

Berbeć

Użytkownik

O drogie Panie, ja bym na Waszym miejscu tak szybko się nie napalał na wiosnę i lato, nie wiem jak u Was ale u mnie wciąż jest bardzo zimno i nie zapowiada się, żeby było coś cieplej. Nocami są przymrozki i paskudny wieczór przez dzień. Ale oby się to jak najszybciej zmieniło, bo każdego już męczy ta zima ;)
#2016-03-31 07:03:51 

FromBork

Użytkownik

Ja też mam zamiar zrobić mojej rodzince frajdę i mam zamiar własnoręcznie zrobić wielką huśtawko-ławkę do ogrodu. Mam zamiar wraz z żoną na niej przesiadywać całymi dniami i się relaksować na słoneczku ;)
#2016-03-31 09:39:39 

ponczoszka

Użytkownik

Ale mi wszyscy poprawiliście humor ;) Co prawda zgodzę się, że jeszcze ciut trzeba poczekać na lato, ale to już tuż tuż! No i miło się czyta to wszystko odnośnie wiosny i lata ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015