#2016-03-28 23:03:17 

Berbeć

Użytkownik

mam pytanie które biuro rachunkowe jest lepsze to w czeladzi czy w Mysłowicach? Zastnawiam sie mocno bo mam dwie lokalizacje do wyboru. Tylko kotś mi mowil ze te oba biura naleza do jednej firmy w sensie ze to jest taka siec ajencja czy cos takiego. Kos cos wie na ten temat? szukam glownie ludzi z okolic i klientow tych firm. nawet jesli siec to moze jednak tu lepsi pracownicy, tu gorsi... no nie wiem.. prosze o odpowiedzi na powaznie
#2016-03-29 01:03:52 

marynarz

Użytkownik

Jeśli chodzi o biura rachunkowe Czeladź ma dobra ta firme tax i lepiej niz ta siec tax nie trafisz. tam masz pelny profesjonalizm. duza firma wiec nie moze sobie pozowlic na jakies wtopy musi utrzymac renome tam już sa plany ekspansji wiec wiez musi byc wszystko jak trzeba.. preznie ida do przeodu to im trzeba oodac. a ten a dokumenty wszystkie dostarczaja na czas nie mialem nigdy zadnych ponaglen od urzedu skarbowego
#2016-03-29 03:17:25 

JohnHamilton

Użytkownik

no dobra ale gosc ktory zalozyl temat pyta bardziej gzdie lepiej isc do ktorego miasta.. nie czaisz chyba pytania. moze ktos odpowie kto bardziej wie o co chodzi. ja sie akurat w finansach i tak dalej nie znam bo żona sie tym zajmuje bo z zawodu jest ksiegowa. ja tam pracuje na kopalni 60 lat i jest dobrze
#2016-03-29 06:10:54 

sailorman

Użytkownik

60 lat na kopalni to chyba troche przesadziles albo jestes robokop. moim zdaniem myslowice to jest akie miasto gdzie sie ogolnie wszystkie profesje traktuje powazniej no i tak samo biura rachunkowosci dlatego to by byl muj pierwszy wybór tu se zobacz http://www.taxhome.com.pl/Myslowice,12, no ale ty oczywiście ty zrobisz jak uważasz. to jest tylko i wylacznie moja sugestia pozdrawiam
#2016-03-29 08:52:23 

Ciekawski

Użytkownik

na poludniu to za bardzo ni ma tych gryzipiorkow i liczydel ale ta firma to akurat wprowadza ladne nowy normy i tradycje i oby tak bylo oby wszyscy widzieli ze slask to tez moze miec dobre firmy i ladnie liczyc pieniadze
#2016-03-29 10:04:48 

szpileczkowa

Użytkownik

ja jako stała klijentka zapraszam na stronke tej firemki pod adres http://www.taxhome.com.pl/ to jest napraede dobry adres hihi i macie wzsystkie ich usugi rozpisane miedzy innymi nawet obsluga kadr i plac dokladne wyliczenia wynagrodzen
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015