#2016-03-25 02:41:37 

JohnHamilton

Użytkownik

Powitajcie moi drodzy. Szukam do swojego samochodu jakichś porządnych zimóweczek. Możecie mi podpowiedzieć jakie oponki warto wybrać? Coś polskiego czy może jednak zagranicznych producentów? Potrzebuję generalnie 15, letnie mam większe żeby auto się dobrze prezentowało, ale na zimę mam mniejsze felgi. W ogóle gdzie kupujecie oponki? Jakieś tanie miejsce, ale oczywiście jednocześnie pewne.
#2016-03-25 04:16:46 

Ciekawski

Użytkownik

ja zawsze miałem dębice i byłem zadowolony z tych oponek, były stosunkowo tanie, a dobrze się sprawdzały.
#2016-03-25 06:38:26 

szpileczkowa

Użytkownik

generalnie dobrze się kolego kupuje z pomocą porównywarek cenowych, są takie specjalne dla opon. ja kiedyś kupowałam opony Michelin do swojego kochanego jednośladu to naprawdę znalazłam w ten sposób bardzo dobrą ofertę cenową. Myślę, że warto się zastanowić nad taką formą. W ogóle przez neta dobrze kupować :D
#2016-03-25 07:49:57 

rudobrody

Użytkownik

ja tam odkąd pamiętam to zawsze kupowałem oponki Bridgestone i takie mogę ci polecić. jak chcesz kupić je za fajne pieniądze to zobacz sobie to miejsce http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Bridgestone znajdziesz praktycznie każdą oponkę do samochodu i ceny według mnie naprawdę są bardzo dobre.
#2016-03-25 09:37:27 

JohnHamilton

Użytkownik

w zasadzie kiedyś faktycznie miałem opony na zimę tej marki i bardzo je sobie chwaliłem, ale ostatnio dostałem od znajomego prawie nowe jakiejś polskiej marki to też były spoko. No nic, na pewno zobaczę ten link, dzięki za pomoc :D
#2016-03-25 11:06:04 

sailorman

Użytkownik

Wiele drogi kolego zależy od tego gdzie planujesz jeździć, jak tylko tak po drogach gdzieś w mieście to nie musisz kupować nie wiadomo jak dobrych. Na bezdroża to na pewno coś lepszego, do tego na pewno jak się w górach mieszka to takie opony potrafią być zbawienne. Ja wam powiem, że są ogromne różnice w jakości opon i wiem to niestety z własnego doświadczenia. Kiedyś przyoszczędziłem to mało nie przypłaciłem zdrowiem podczas jednej z podróży. Trzeba być ostrożnym, tyle powiem.
#2016-03-25 12:11:40 

JohnHamilton

Użytkownik

Spoko, czaję sprawę, chyba już znalazłem coś dobrego dla siebie. Dzięki jeszcze raz i gorąco pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015