#2016-03-20 23:37:51 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Witam wszystkich. Szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się naprawą silników elektrycznych. Chodzi mi o sprawdzonego specjalistę z okolic warszawy. Cena bez znaczenia, zależy mi na fachowej obsłudze.
#2016-03-21 00:12:29 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

A co ci się konkretnie zepsuło? Znam jednego fachowca który robi przezwajanie silników elektrycznych cennik ma bardzo fajny, nie zdziera skóry z człowieka. Ogólnie bardzo fajna firma, duże doświadczenie i znają się panowie na rzeczy. Ja osobiście jestem z okolić warszawy, ale zawsze jeżdżę właśnie do tego jednego gościa. Numer telefonu wysłałem w prywatnej wiadomości.
#2016-03-21 00:46:42 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Chodzi o to, że mam kilka narzędzi, bardzo drogich, które ostatnio się popsuł ze względu na zwarcie. Chcę to oddać do fachowca, gwarancja już nie obowiązuje, ale sprzęt jest na tyle drogi, że wymiana nie wchodzi w grę.
#2016-03-21 03:22:53 

sailorman

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Zamość

Wiek: 26

Jak wpisałem w wyszukiwarce silniki elektryczne naprawa Warszawa to znalazłem w okolicy masę specjalistów, którzy się tym zajmują. Jest w czym wybierać także nie powinieneś mieć problemu.
#2016-03-21 05:28:39 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

No właśnie o to chodzi. Nie szukam pierwszej lepszej firmy z googla, mam na myśli firmę z której usług ktoś wcześniej korzystał. Wiem, że jest bardzo duża ilość firm o tym zakresie usług.
#2016-03-21 05:49:18 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Właśnie znalazłem kontakt do firmy w której ja naprawiałem kilka rzeczy. Wysłałem ci na pw wszystkie potrzebne informacje. Zadzwoń sobie do tej firmy i dowiedz się więcej. Ja osobiście korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony. Dla mnie zabawa z takimi rzeczami to czarna magia a ci fachowcy wiedzą o tym bardzo dużo.
#2016-03-21 07:47:46 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Dzięki bardzo za tak liczne odpowiedzi. Dostałem od was kilka prywatnych wiadomości. Znalazłem bardzo fajną firmę, która robi te wszystkie rzeczy. W ciągu najbliższych dni się z nimi skontaktuję więc jak ktoś będzie ciekawy ile policzyli za naprawdę sprzętu to proszę pisać w temacie. Postaram się odpowiedzieć.
#2016-03-21 09:21:45 

sailorman

Użytkownik

Posty: 34

Skąd: Zamość

Wiek: 26

Wrzuć informację ile cię to kosztowało. Będzie jakiś pogląd na to ile faktycznie biorą za takie usługi i czy ktoś nie zawyża ceny.
DODAJ ODPOWIEDŹ