#2016-03-18 00:51:07 

Ciekawski

Użytkownik

Stoję właśnie przed dylematem, czy zaprowadzić swój samochód do mechanika, który zajmuje się także blacharstwem, czy też skorzystać z typowego zakładu blacharskiego, na co dzień wykonującego tylko naprawy w tym zakresie. Mam do zrobienia kilka ognisk rdzy na moim samochodzie i nie wiem, jaką decyzję podjąć.
#2016-03-18 02:16:22 

Hyzio

Użytkownik

Wszystko zależy od tego, czy miałeś już doświadczenia z tym mechanikiem w zakresie napraw blacharskich, a jeśli nie ty, to może twoi znajomi już mieli. To jest podstawa do ewentualnej wizyty u niego. Jeśli nie masz takich sygnałów to pojedź prosto do blacharza, oni już się zajmą twoim autem w odpowiedni sposób.
#2016-03-18 03:51:46 

Stephanie30

Użytkownik

Jest kilka marek samochodów, które wręcz uwielbiają kosmetyczne wizyty u blacharza. Niestety i mój należy do tej grupy. Co mnie podkusiło, żeby kupować Forda.
#2016-03-18 05:51:00 

Loska

Użytkownik

Dobry blacharz wykona naprawę bardzo szybko. Oczywiście będzie przy tym sporo marudzenia, że nie wie czy się wyrobi, ale oni zawsze tak mówią, a i tak samochód jest przed czasem. Trochę z nimi się napracowałem, w czasie, gdy zarządzałem flotą firmową.
#2016-03-18 07:11:13 

blacklady

Użytkownik

Jeśli chodzi o fachowców to kompetentni lakiernicy samochodowi muszą posiadać przede wszystkim dobrze przygotowany warsztat pracy. Bez niego naprawy lakiernicze niestety się nie udadzą. Kabiny i dobre przyrządy lakiernicze to podstawa.
#2016-03-18 07:29:09 

marynarz

Użytkownik

Takie prace wykona na pewno blacharz Auto-fit Warszawa ma ich całkiem sporo w swoim spisie przedsiębiorców. Nie każdy reprezentuje ten sam poziom usług, ale większość poradzi sobie z podstawowym zakresem robót.

#2016-03-18 09:00:40 

Berbeć

Użytkownik

Jeśli ktoś szuka dobrego lakiernika samochodowego to auto-fit.eu spełni wszystkie wymagania. Mam z nimi kontakt od wielu miesięcy i wiem, że zawsze mogę na nich liczyć. W innych warsztatach każą zawsze czekać umawiać się na dalekie terminy, a tutaj nie tylko robią szybko, ale też dają auto zastępcze.
#2016-03-18 09:31:40 

blacklady

Użytkownik

Teraz naprawa auta bez wydania auta zastępczego to strzał w kolano. O klienta trzeba walczyć i to na wszystkie możliwe sposoby.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015