#2016-03-14 09:22:01 

Berbeć

Użytkownik

Cześć! Słyszałem, że są takie strony na których można wyszukać restauracje, uzyskać info o opiniach itp. Znacie jakąś taką porównywarkę? Chodzi mi o restauracje w Poznaniu?
#2016-03-14 11:53:43 

JohnHamilton

Użytkownik

No rzeczywiście teraz się porobiło trochę takich stron. Ja zawsze jak jadę do nowego miasta i chce wypróbować coś super to szukam przez http://www.eat-and-drink.pl/kuchnia-polska-poznan.html. Tu akurat masz poznańskie restauracje z kuchnią polską, bo ja takich szukałem, ale możesz zmienić opcje wyszukiwania.
#2016-03-14 13:47:07 

szpileczkowa

Użytkownik

Ja tam zawsze wchodzę w google i wpisuje np. pizzeria Gdańsk, no i mi wychodzą te najlepsze, bo to chyba jest pod względem odwiedzin
#2016-03-14 14:22:04 

Ciekawski

Użytkownik

Nie wychodzą wtedy najlepsze tylko te, które mają najlepsze pozycjonowanie albo niepowtarzalne nazwy. Takie szukanie w google jest bez sensu według mnie... Też na tej stronce szukałem kiedyś kawiarni: http://www.eat-and-drink.pl/kawiarnie-poznan.html. Moim zdaniem wielki plus za przejrzystość- wiesz w prosty sposób jak wyszukać itd. Mnie zależało na lokalizacji a tem bardzo fajnie widać adresy tych kawiarni- super sprawa. Już w google się nie bawie w ogole.
#2016-03-14 15:25:29 

Berbeć

Użytkownik

Dzięki, powiedzcie mi jeszcze czy mogę tam poszukać po ocenach klientów? Wiecie o co chodzi, jakaś skala tak jak na Film webie? :)
#2016-03-14 16:07:54 

Ciekawski

Użytkownik

No masz taką opcje, jak wejdziesz na stronę przykładowo wybierasz restauracje Poznań to zjedź trochę na dół i po lewej masz dwie opcje ilość poleceń i średnia oceń, to tam możesz te paski przesunąć na jaką ocenę chcesz. Gwarantuje, że jak dasz na wysoką ocenę to może trochę zapłacisz, ale opinię będziesz miał od klientów rzeczywiście zadowolonych
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015