#2016-03-02 12:44:04 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Cześć Wam! Słuchajcie, mam niewielką szkołę językową i potrzebuję ją trochę rozreklamować. Chciałbym stworzyć ciekawą reklamę, ale sam przyznam się, że niespecjalnie się na tym znam, dlatego potrzebuję Waszej pomocy. Chodzi mi o to, kto zaprojektuje jakieś atrakcyjne ulotki, których nie wywalą od razu do kosza.
#2016-03-02 15:31:01 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Cześć, myślę, że niestety większość ludzi od razu wywala je albo na ulicy, albo chowają po kieszeniach jako śmieci…
#2016-03-02 16:20:17 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

Nie zgodzę się z koleżanką, myślę, że jak jest ciekawie zaprojektowana ulotka, to ludzie przynajmniej przeczytają, co to jest.
#2016-03-02 18:20:38 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Też mi się tak wydaje, że jak się stworzy jakąś fajną grafikę, to przynajmniej nie wywalą jej bez obejrzenia. A w końcu chodzi chyba o to, by choć rzucili okiem :)
#2016-03-02 21:19:47 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

No ja nie jestem co do tego przekonana… Ja przynajmniej wszystkie ulotki, jakie próbują mi wcisnąć zawsze wywalam.
#2016-03-03 00:15:34 

dotykana

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Stargard

Wiek: 34

Hej! Myślę, że Panowie mają rację. Jeśli ulotka jest zaprojektowana atrakcyjnie, to ludzie przynajmniej zapoznają się z nazwą i czym to jest. Ja jak kiedyś, jak zamawiałam dla siebie etykiety, to raz, że były naprawdę eleganckie, dwa, że po ich wprowadzeniu wyraźnie wzrosło zainteresowanie moimi produktami.
#2016-03-03 02:25:00 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

O, a mogłabyś podać nazwę tej firmy? :)
#2016-03-03 04:38:09 

dotykana

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Stargard

Wiek: 34

Kurczę, nie pamiętam teraz… może później znajdę, to Ci podeślę.
#2016-03-03 06:00:22 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Witajcie. Ja swojego czasu zamawiałem wizytówki u jednej firmy. Tu masz adres do nich: http://www.algrafo.pl/oferta/wizytowki/ . Dla mnie wykonali estetyczne wizytówki, a wiem, że zajmują się generalnie projektowaniem grafik reklamowych, ulotek i tak dalej. Więc myślę, że dla ciebie też coś fajnego zrobią :)
#2016-03-03 07:27:49 

dotykana

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Stargard

Wiek: 34

Ooo właśnie :) To jest ta firma, z której ja korzystałam :) Zresztą warto obejrzeć na ich strone te etykiety: http://www.algrafo.pl/oferta/projekty-etykiet/ . Myślę, że po zobaczeniu i tych wizytówek, i etykiet, to kolega już nie będzie mieć wątpliwości, gdzie szukać pomocy. ;)
#2016-03-03 10:18:39 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

No myślę, że chyba rzeczywiści esię do nich odezwę. Dziękuję kochani za Wasze porady
 1 2 >  DODAJ ODPOWIEDŹ