#2016-02-08 04:42:47 

Pytana

Użytkownik

Witam wszystkich zgromadzonych na forum. Chciałabym poradzić się Was, gdzie można wybrać się na dwa, trzy dni, na przykład w majówkę, by odpocząć, pozwiedzać i zjeść coś dobrego? Dodam, że pochodzę z Poznania i nie chciałabym jechać zbyt daleko. Podróż ma trwać maksymalnie trzy godziny. Z góry dziękuję za pomoc.
#2016-02-08 06:39:07 

Berbeć

Użytkownik

Siema. Z całego serca polecam zwiedzanie Torunia. Jest to przepiękne miasto ze wspaniałymi zabytkami i zapierającą dech w piersiach starówką. Zjesz tam przepyszne pierniki i zrelaksujesz się nad brzegiem Wisły. Nie sposób się tam nudzić, a z Poznania to rzut beretem.
#2016-02-08 07:09:13 

Pytana

Użytkownik

To wspaniały pomysł. Dziękuję. Pochodzisz stamtąd czy też byłeś rekreacyjnie? Sądzisz, że poradzę sobie sama czy powinnam wynająć przewodnika? A jakie są w Toruniu ceny?
#2016-02-08 08:52:56 

Berbeć

Użytkownik

Ja w Toruniu mieszkam od dziesięciu lat. Toruń nie jest drogim miastem, a z pewnością jest tańszy niż Poznan. Co do przewodnika, to wszystko zależy jakie masz dokładnie plany. Możesz sama spacerować bez celu i podziwiać to co napotkasz, a możesz skorzystać z pomocy firmy www.zwiedzajtorun.pl. To profesjonaliści, którzy pokażą ci wszystko, co warto w tym mieście zobaczyć. Podpowiedzą ci też gdzie smacznie zjesz, czy się pobawisz. Znają to miasto jak własną kieszeń. Ponadto są bardzo elastyczni, więc możesz ustalić czy na przykład chcesz zwiedzać godzinę czy dwa dni oraz czy na pieszo czy na rowerze. Przemyśl na czym ci zależy. Życzę dobrej zabawy.
#2016-02-08 10:17:32 

Pytana

Użytkownik

Ekstra, nie wiedziałam, że istnieje opcja zwiedzania miasta na rowerze z przewodnikiem. A powiedz mi proszę co sądzisz o planetarium?
#2016-02-08 12:58:28 

Berbeć

Użytkownik

Uważam, że to jedna z podstawowych i głównych atrakcji miasta, którą wręcz trzeba zobaczyć. Są tam zarówno multimedialne pokazy jak i różne wystawy, także każdy znajdzie coś dla siebie
#2016-02-08 15:47:17 

szpileczkowa

Użytkownik

Hej. Ja również uważam, że Toruń to warte zobaczenia miasto. Byłam tam kilka lat temu na wycieczce i chętnie niebawem tam wrócę. Starówka jest prześliczna. Pomnik Kopernika zapadł mi szczególnie w pamięc, bo tam zrobiłam sobie pierwsze zdjęcie z moim chłopakiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015