#2016-02-02 19:37:25 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Witam serdecznie. Już od wielu lat prowadzę przedsiębiorstwo budowlano remonotowo i zauważyłem, że ostatnimi czasy zdobywam coraz mniej nowych klientów. Rozmowy ze znajomymi z branży uświadomiły mi że zaniedbałem reklamę, a raczej nie korzystam z najnowszych możliwosci. Chciałbym to zmienić i poszukuję właśnie nowatorskich propozycji na reklamę mojej firmy.
#2016-02-02 21:41:54 

Stephanie30

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Chorzów

Wiek: 41

Mógłbyś napisać jakimi środkami dysponujesz na stworzenie takiej reklamy, bo opcji jest naprawdę bardzo dużo. Najtańszym rozwiązaniem będzie reklama 2D, która najlepiej obrazuje proste działanie mechnizmu, organizacji albo urządzenia, więc nie będzie chyba najlepszym rozwiazaniem. Droższym wyjściem jest film z aktorami, którymi mogą być Twoi pracownicy podczas remontu lub budowy.
#2016-02-03 00:25:55 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Zapomniałas o czymś co świetnie ukaze proces pwostawania domu – animacja trójwymiarowa. Wykorzystanie pracowników do filmu nie zawszejest dobrym rozwiazaniem, takie filmy zwykle wyswietlaja telewizje reginalne. Wedlug mnie animacja powstawania domu albo ewentualne obrazowanie etapów remontu np. dachu będzie bardzo sugestywne i przekonujące. Co o tym sądzisz?

#2016-02-03 02:31:05 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Zastanawiałem się nad tym i bardzo ciekawie to opisales ale jakie będzie to nioslo z soba koszty? Wydaje mi się ze takie animacje są bardzo drogie.
#2016-02-03 04:37:09 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Na pewno kosztuje to mniej niż krecenie profesjonalnej reklamy z aktorami. Całoś opracowuje się w studio bez wyjazdów na plany itd. Zaangażowanych jest mniej osób i w zasadzie całą pracę wykonuje się w studio. W dodatku animacja domu nie powinna być skomplikowana.
#2016-02-03 06:01:01 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

No dobrze, a jakie studio zrobi mi taka animacje? Nie będę musiał zlecać tego za granicą?
#2016-02-03 07:56:37 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Oczywiście że nie. W kraju mamy bardzo wiele świetnych pracowni, chociażby woodpeckermp.pl. Zrobili już bardzo dużo dobrych filmów reklamowych i caly czas trzymaja wysoki poziom.
#2016-02-03 08:16:57 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Skoro tak to będę bardzo zadowolony. Widzicie jak to jest z czlowiekiem starej daty :). Rozumiem że ceny są ustalane indywidualnie w zależności od skomplikowania?
#2016-02-03 11:08:14 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Dokładnie tak.
DODAJ ODPOWIEDŹ