#2016-01-22 02:43:10 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

Witam Wszystkich serdecznie. Mam pewien kłopot, otóż chcę zorganizować cudowne przyjęcie dla moich dzieci. Tak się składa, że to bliźniaczki i chciałabym im urządzić niesamowitą zabawę. Problem w tym, że jestem bardzo zabiegana, dużo pracuje, a mąż jest za granicą. Najlepiej żebym mogła to komuś zlecić, znacie kogoś takiego?
#2016-01-22 04:35:19 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Witaj ;) Musisz nam powiedzieć skąd jesteś, to zaraz łatawiej będzie znaleźć firmę ;)
#2016-01-22 06:21:48 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

A no tak, zapomniałam o najważniejszym ;P jestem z Poznania ;)
#2016-01-22 07:15:55 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Poznań… doskonale wspominam z imprez integracyjnych ze znajomymi ze studiów, echh to były czasy
#2016-01-22 08:03:32 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Według mnie powinnaś zgłosić się do firmy Nana ;) Wspaniale organizują takie eventy.
#2016-01-22 10:34:02 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

A jest szansa, żebyś się podzieliła ze mną linkiem? Bo nie mogę znaleźć ;)
#2016-01-22 12:08:08 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Proszę: http://nana.edu.pl/organizacja-imprez-dla-dzieci na stronce masz opisany profil ich działalności ;) Wiesz, jakie organizują imprezy, jak wygląda przebieg i co mniej więcej możesz od nich oczekiwać ;) Ja się dowiedziałam o nich od znajomej i bardzo zachwalała, mówiła że dzieci nie chciały żeby impreza się kończyła ;)
#2016-01-22 13:00:53 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

Ale super ;) podoba mi się ta firma, super mają stronkę internetową i wyczytałam, że ich działalność obejmuje m.in organizacja imprez okolicznościowych Poznań i niedalekie okolice, a więc idealnie to czego szukałam ;)
#2016-01-22 15:21:15 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

No to dzieciaki Ci się ucieszą ;) Ale pamiętaj, żeby być na urodzinach, bo dla dzieci jednak to ważne, żebyś nie przedkładała pracy nad ich życie, szczególnie w wyjątkowym dniu
#2016-01-22 15:54:33 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

Nie ma takiej opcji.. doskonale wiem jakie to dla nich ważne i nie zawiodę ich. A właśnie jak widać planuje im zorganizować coś niesamowitego, żebyśmy razem mogli się dobrze bawić ;)
#2016-01-22 16:33:44 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Pamiętam jak kiedyś byłem mały to rodzice też starali się bym miał jak najfajniejsze urodziny ;) piękna sprawa i cudowne wspomnienia. Nie raz ze śmiechem wspominamy niektóre co barwniejsze chwile ;) Pamiętaj o wielkim torcie i prezentach, haha ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ