#2016-01-20 11:09:24 

JohnHamilton

Użytkownik

Już niedługo wybieram się do mojego garażu, aby tam zrobić porządek. Zadanie numer jeden w tym przypadku to pozbycie się starego grilla, który już zrobił swoje. Palenisko powoli się przepala, więc wcześniej czy później i tak rozleci się cały. Dlatego chciałbym już poszukać nowego grilla, ale tym razem chodzi mi o coś naprawdę fajnie wyglądającego. Proszę o jakieś propozycje, może zdjęcia albo gdzie mogę kupić ciekawy sprzęt.
#2016-01-20 12:17:52 

Berbeć

Użytkownik

Ja już nie mogę się doczekać, kiedy znowu zaskwierczy mięsko na ruszcie. Oczywiście i zimą można rozpalić grilla, ale to już nie to samo co grillowanie w okresie letnim. Wracając do twojego pytania, to sądzę, że szukasz czegoś, czego nie będzie można spotkać w innym ogrodzie. Sądzę, że wiem, gdzie można kupić takie grille. Sprawdź ofertę firmy RG-MET, która oferuje w sprzedaży metalowe produkty.
#2016-01-20 12:59:32 

dotykana

Użytkownik

Zawsze możesz wybrać się do marketu budowlanego, ale nie wiem czy w okresie zimowym mają w stałej sprzedaży grille. Sądzę, że powinni mieć kilka na stanie. Osobiście poczekałabym jeszcze kilka tygodni, bo na pewno pokażą się jakieś promocje i duże zestawy będzie można kupić naprawdę tanio.
#2016-01-20 14:36:02 

sailorman

Użytkownik

Koledze nie chodzi o zakup grilla z marketu. On chce wprowadzić trochę innowacyjnych rozwiązań do swojego ogrodu. Ja mogę polecić grill ogniskowy. To produkt zupełnie nowy w świadomości Polaków. Jak sam nazwa wskazuje grillujesz nad paleniskiem ogniska, ale oczywiście możesz też skonstruować palenisko samodzielnie. Co ciekawe, nie musisz się martwić, gdzie przechowasz takiego grilla, bo może on swobodnie stać w ogrodzie przez cały rok.
#2016-01-20 15:36:07 

morskawilczyca

Użytkownik

Faktycznie pierwszy raz spotykam się z tego rodzaju grille. Fajne jest to, że ruszt można zdejmować i bez problemy wyczyścić. Jeśli dobrze wkomponujesz takie urządzenie, to nie tylko będzie funkcjonalne, ale także będzie bardzo ciekawie wyglądało w ogrodzie. No i ten surowy metal, który przyciąga wzrok każdego. Jak dla mnie to bardzo fajna propozycja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015