#2016-01-18 06:11:19 

FromBork

Użytkownik

Cześć ;) wymyśliliśmy sobie ze znajomymi dwumiesięczny wyjazd wakacyjny, gdzie będziemy podróżować wybrzeżami Morza Śródziemnego, tej części europejskiej ;) szukamy ciekawych przewodników turystycznych, żeby urozmaicić sobie wyjazd, który głównie ma polegać na samej "drodze wybrzeżem" o jakieś wypady do miast w którym będziemy zwiedzać cuda stworzone przez człowieka i te naturalne :P Polećcie mi proszę jakieś przewodniki szczególnie z miast Włoskich i Hiszpańskich.
#2016-01-18 07:07:54 

Ciekawski

Użytkownik

Co za super pomysł! Brzmi trochę kosztownie, ale jakbym miał z kim, to chyba bym się skusił :D załóżcie bloga, żebyscie mogli zdawać relacje na bieżąco :)
#2016-01-18 08:05:23 

FromBork

Użytkownik

Wiesz to, że się nie znamy, nie znaczy, że nie możemy cię zaprosić na przygodę razem z nami :D Przyjedź do nas do Krakowa, zrobimy ci podróżniczy interview ;) napisz do mnie wiadomość prywatną ;)
#2016-01-18 08:56:12 

Stephanie30

Użytkownik

Ua, tego jeszcze nie widziałam na forum :D Żeby się takie spontaniczne znajomosci nawiązwały :D Mam nadzieję, że cie uda na rozmowie kwalifikacyjnej :D Ja ci przewodnik Włochy - Pascal 360 stopni, myślę, że będzie fajnym uzupełnieniem waszej drogi no i o Hiszpanii: Hiszpania Pascal Lajt ale tam już masz więcej atrakcji w głębi kraju więc nie wiem jak to się sprawdzi na wyprawie wyrzeżami :P Czekamy na informacje o blogu!
#2016-01-18 10:16:41 

Ciekawski

Użytkownik

Wow, no to się zdiwiłem i zestresowałem :P Myślę, że jestem dobrym kompanem do podróży, bo ze znajomymi byliśmy przez dw tygodnie w Skandynawii i nikt ne narzekał :D Już napisałem wiadomość prywatną :) Byłyby jaja jakby to wyszło :D Myślałem, że takie rzeczy to tylko w filmach się zdarzają :P Dzięki za propozycję!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015