#2016-01-14 00:00:51 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Czesc wam, od dawna planujemy z ekipą wypad do Niemiec na parę dni (na jeden się średnio opłaca). Chcemy odwiedzić koniecznie to słynne Tropical Islands pod Berlinem, a stolice też wypadałoby zwiedzić przy okazji :P Przewodnika mamy już w drużynie, bo koleżanka pracowała przez wiele lat w Niemczech. Problem w tym, że wykruszył nam się kierowca, a zresztą nie ukrywam, że nawet gdyby miał prowadzić ktoś z nas, to nie mógłby wypić podczas wycieczki nawet piwa i byłoby to trochę niezręczne i po prostu nie fair w stosunku do niego. Pociąg itp. odpada, za starzy już na takie akcje jesteśmy. Macie jakieś pomysły, jak rozwiązać te sytuacje?
#2016-01-14 02:41:53 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Wynajmijcie sobie busa, jest dużo prywatnych przewoźników, jak unikacie państwówki :P zresztą się niei dziwie, niei chciałbym jechać jakimiś starymi, rozlatującymi się gratami.
#2016-01-14 05:26:01 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

No dobra, busa, ale u kogo? Mieszkamy w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, wszystkie busy to pewnie z Poznania, a to dodatkowy kłopot, by tam podjechać (plus jakieś 2h).
#2016-01-14 08:25:33 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Ja znam firmę ze Świebodzina, dzieci mi wieźli do Tropical Islands właśnie. Zobacz tutaj: www.przewozy.rabbittrans.pl. Zanim się na nich zdecydowałem to pozwolili mi przejrzeć wyniki wszystkich przeglądów, obejrzeć auto itd., serio wszystko było ok. Nie chcieliśmy z żona żadnego autokaru, bo zawsze strach, że się rozwali, a z reguły przyjeżdżają pod szkołę takie, ze sam bym nie wsiadł, co dopiero dzieci puścić.
#2016-01-14 08:44:51 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Ale to trzeba do nich do Świebodzina pojechać, czy jak? Serio nie mam transportu spod domu, a wolałbym prywatnego samochodu nie zostawiać byle gdzie na kilka dni.
#2016-01-14 10:05:41 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

No niee, oni dojeżdżają do klientów w tym rejonie, Gorzów nie jest jakoś super daleko Świebodzina przecież, max godzina drogi. Wejdź na http://przewozy.rabbittrans.pl/nasza-oferta, masz wszystko łądnie opisane. Ceny biletów się ustala indywidualnie (choć zarys masz podany na stronie), ale jestem przekonany, że na parę dni też organizują wyjazdy :) ze wszystkim się da dogadać :P
#2016-01-14 12:53:13 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

O rety, a ty się nie boisz jeździć teraz do Niemiec? Ponoć imigranci straszne akcje odstawiają :/ w Tropicalu to może nie, ale tak do samej stolicy to nie wiem, czy warto się pchać.
#2016-01-14 15:12:41 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Dzięki za pomoc, zadzwonię do nich. Co do imigrantów to bez przesady, to media tak pewnie wykoślawiają obraz sytuacji, przecież nie ma w Niemczech jakiejś wojny domowej xD
DODAJ ODPOWIEDŹ