#2016-01-08 09:11:42 

boskilajdak

Użytkownik

Od jakiegoś czasu interesuję się naturalnymi sposobami radzenia sobie z problemami zdrowotnymi. Pamiętam, że kiedyś ludzie wyłącznie stosowali takie metody do walki z chorobami, szczególnie ci biedni. Chciałbym być przygotowanym na każdą ewentualność, dlatego moje pytanie czy znacie jakieś metody, które można polecić mężczyźnie, aby wydłużyć jego stosunek seksualny?
#2016-01-08 10:05:10 

Pytana

Użytkownik

Z mojego punktu widzenia to najlepszą metodą i to jak najbardziej naturalną jest częsty seks z ukochaną osobą. To zawsze działa najlepiej. Wiem to z własnego doświadczenia. Im częściej z mężem się kochamy tym dłużej możemy to robić. Poza tym doznania cały czas mamy takie same, a nawet bardziej intensywne, więc w naszym przypadku ta metoda działa.
#2016-01-08 11:19:04 

marynarz

Użytkownik

Przeczytałem na ten temat dziesiątki artykułów i publikacji. W każdej znalazłem ciekawe porady opisujące sposoby wydłużenia stosunku u mężczyzn. Były tam leki, ale były też naturalne sposoby radzenia sobie z problemem. Najlepszy według mnie jest ten, który mówi, że dobra kondycja organizmy sprzyja długim uniesieniom miłosnym. Schudłem, nabrałem kondycji, tłuszcz zamieniłem na mięśnie i udało się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015