#2015-12-31 03:31:04 

marynarz

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Radom

Wiek: 42

Siemaneczko. Robię dla znajomej projekt mieszkania po znajomości, a mój znajomy grafik nawalił i trochę jestem w kropce. Potrzebuję kogoś, kto bardzo dobrze robi wizualizacje wnętrz. Nie chcę, żeby to było sknocone. Ma wyglądać dobrze, schludnie, być praktyczne, żeby też mogła to pokazać znajomym, rodzinie i żeby się nie musiała nikomu powiedzieć, że to ja zrobiłem i że wkrótce tak będzie mieszkała.
#2015-12-31 05:36:33 

boskilajdak

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Łódź

Wiek: 37

No to chyba potrzebny Ci ktoś, kogo interesuje grafika 3D. Graficy Ci to fajnie zrobią, nie musisz się o nic martwić, będzie dobrze, wstydzić się nie będziesz musiał.
#2015-12-31 05:46:15 

marynarz

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Radom

Wiek: 42

No dzięki za info. Wiem, że potrzebuję grafika. :D Ale szukam kogoś konkretnego, kto mi zrobi. Przy okazji byłoby dobrze, gdyby się zajmował animacjami trójwymiarowymi, bo też coś tam takiego potrzebuję, żeby mi zrobił.
#2015-12-31 08:10:19 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

A to nie będzie lepiej skorzystać z jakiejś firmy, która Ci to zrobi, niż szukać grafika? Wysyłasz gotowy plan, a oni Ci to wszystko zrobią, przetworzą i gotowe, bez żadnego stresu.
#2015-12-31 09:27:28 

marynarz

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Radom

Wiek: 42

No pewnie byłoby lepiej, ale budżet mam też ograniczony, wiesz o co chodzi.
#2015-12-31 10:42:11 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

Z tym budżetem to wszyscy zawsze panikują, a to wcale nie wychodzi tak drogo jak wszyscy myślą. Może zapłacisz odrobinę więcej niż u kogoś, kto się tym zajmuje hobbystycznie w domu, ale jakoś też o wiele lepsza i jak nie chcesz się wstydzić, to na pewno nie będziesz, jak Ci to fachowcy w profesjonalnej firmie zrobią.
#2015-12-31 11:53:42 

marynarz

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Radom

Wiek: 42

Hm, no może masz rację, muszę to przemyśleć i zobaczyć, jakie firmy w ogóle to robią.
#2015-12-31 12:09:54 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

Ale tu nie ma co myśleć. Znam jedną firmę, która zrobi Ci taki projekt. Polecam, bo sam stale korzystam z ich usług, czasami już wymyślam takie dziwne rzeczy, a oni dają radę, więc z czystym sumieniem mogę Ci dać namiary do nich, jak się zdecydujesz i będziesz chciał z nimi działać.
#2015-12-31 12:29:21 

marynarz

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Radom

Wiek: 42

NO dobra, chyba mnie przekonałeś. W takim razie dawaj te namiary, zaraz będę z nimi kombinować, bo projekty mam już gotowy, tylko trzeba to wykonać. Mam nadzieję, że długich terminów też nie mają?
#2015-12-31 13:46:10 

boskilajdak

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Nie mają. Zrobią Ci to szybko.
DODAJ ODPOWIEDŹ