#2015-12-16 04:01:53 

Hyzio

Użytkownik

#2015-12-16 06:47:39 

Stephanie30

Użytkownik

Witam Pana. Współczuję, bo taka sytuacja nigdy nie jest komfortowa dla żadnego człowieka. Ale ma Pan rację, że nie można pobłażać takim ludziom. Otóż ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Panu firmę Vindicat. Mają przejrzysty i sprawny system, w którym wystarczy się zarejestrować i zlecić ściągnięcie określonego długu. Całą resztą zwiazaną z formalnościami, czy drogą sądową zajmą się za Pana przy pełnym Pana wglądzie w sprawę (ich system pozwala sprawdzać postępy przez 24h/7).
#2015-12-16 08:00:36 

Hyzio

Użytkownik

No dobrze, a jakiś kontakt do nich? Mail, strona internetowa?
#2015-12-16 09:29:53 

Stephanie30

Użytkownik

Może Pan wejść na stronę http://vindicat.pl/faq/windykacja-naleznosci/, gdzie znajdzie Pan kontakt do nich, a także w jaki sposób można przez tę firmę odzyskać swoje pieniądze. Począwszy od sposobu polubownego (zazwyczaj na tym etapie się sprawa kończy, przynajmniej kilka moich, jak krnąbrni klienci dostawali pismo to szybko się „nawracali), przez proces i egzekucję, na giełdzie długów (jeśli Panu zależy na szybkim odzyskaniu pieniędzy, choć nie zawsze całych) kończąc.
#2015-12-16 11:41:22 

Loska

Użytkownik

Również ich polecam! Korzystałam z ich usług, do dzisiaj czasem stety niestety korzystam z ich działalności i jestem w pełni zadowolona. Dzięki nim próby ściągnięcia wierzytelności to igraszka w porównaniu z tym, jak męczyłam się wcześniej. Cieszy mnie przede wszystkim fakt, że nie muszę samodzielnie brać udziału w rozprawie sądowej, obawiam się, że uległabym tam presji, a tak to wiem, że moje sprawy są w rękach profesjonalistów.
#2015-12-16 13:35:05 

Hyzio

Użytkownik

Czyli mówicie Panie, że można im zaufać. W takim razie zarejestruję się na ich stronie, zobaczymy co będzie. Dziękuję bardzo za Wasze porady i pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015